" />

Конверти-невід'ємна частина будь-якого офісу

Конверти-невід'ємна частина будь-якого офісу

Цифровий зв'язок може бути центром життя багатьох людей, але як і раніше є багато причин для відправки повідомлень поштою. Офіційні запрошення на особливі заходи та ділове спілкування - це лише деякі з речей, які можуть зажадати від вас покупки конвертів і поштових паперових пакетів.
Ми вважаємо, що перше враження може мати велике значення, а конверти – це першорядне, що потенційний клієнт пов'язує з вашим бізнесом. У цій статті ми обговоримо, чому ми вважаємо, що конверти слід розглядати з особливою ретельністю, щоб одержувачам було цікаво відкрити їх і дізнатися більше про ваш бізнес!
Які особливості конверта слід шукати?Конверти не бувають однієї форми і розміру, але вони також можуть мати безліч спеціальних функцій. Розгляньте їх варіанти і особливості, коли ви вирішуєте, які саме витратні матеріали вам потрібні.
Все, що пов'язує потенційного споживача з бізнесом, є частиною клієнтського досвіду. Перш ніж споживач навіть прочитає або перегляне адресовану йому пошту, він повинен забрати конверт. Побачити професійний і привабливий конверт формату А5 (або іншого розміру) – це перший контакт з компанією. Створюючи позитивне враження, конверт може мати тривалий вплив на бізнес.
Конверти захищають важливу інформаціюКонверти завжди використовувалися для захисту інформації, що відправляється одержувачам. Тому використовувані матеріали повинні бути найвищої якості. Більш міцні матеріали не тільки краще збережуть пошту, але і якісний папір буде виглядати більш професійно. Показавши цільовій аудиторії, що ви дбаєте про зовнішній вигляд вашого листування, людям буде цікаво відкрити лист.
Конверти-це форма брендингуЯк уже згадувалося раніше, листи-це одна з перших точок контакту між бізнесом і потенційним клієнтом. Тому вкрай важливо, щоб колір, шрифти, логотипи і вид конверта були максимально наближені до іміджу бізнесу. Конверти повинні спонукати вашу цільову аудиторію відкрити лист, і ви повинні звернутися до їх бажанням і потребам ще до того, як вони побачать, що всередині. Це робиться для того, щоб люди не ігнорували пошту. Це особливо актуально, якщо одержувач не очікує отримати що-небудь. Якщо лист виглядає тьмяним і неважливим, його можна пропустити або викинути. Однак, якщо конверт привертає увагу одержувача, то він швидше за все, захоче заглянути всередину для більш уважного вивчення.
Конверти демонструють ефективну комунікаціюЗавжди гарантуючи, що бізнес представлений якнайкраще, це підтверджує, що компанія знає, як підходити до людей і спілкуватися у відповідній манері. Для відчуття професіоналізму конверт і вміст повинні збігатися за якістю. Якщо одне не врівноважує інше, може скластися враження, що компанія недостатньо піклується про те, щоб створити загальний позитивний ефект. Дизайн і якість паперу повинні збігатися всередині і зовні. Це підвищить репутацію компанії, яка проявила пильну увагу до деталей і, отже, турботу про клієнтів.
Конверти можуть виділити ваш бізнесВкрай важливо правильно підібрати розмір ваших конвертів, щоб ваша пошта була більш значущою, ніж звичайний лист, і тому повинна бути трохи іншою. Загальна ідея полягає в тому, що чим більше формат, тим краще, але в межах розумного.
Рекомендований розмір-конверт А3, щоб використовувати його в якості успішного маркетингового інструменту. Конверти такого розміру і конверти С4 ідеально підходять для розсилки каталогів і рекламних матеріалів. Крім того, їх унікальний розмір підвищить інтерес до вмісту.
Не допускайте, щоб ваш контент був проігнорований ще до того, як він буде прочитаний. Якщо ваші конверти е65 будуть виглядати якомога більш професійно і індивідуально, люди будуть змушені відкривати їх.
У нас в Officea4 є конверти різних форматів для задоволення всіх потреб вашого бізнесу.

13.01.2021