" />

Калькулятори

Калькулятори

Калькулятори


Калькулятор - необхідне доповнення до будь-якого офісу або класній кімнаті. Спроба визначити бюджети або підрахувати витрати може бути болючою без калькулятора. Ось чому у нас є різні пристрої, які підійдуть кожному закладу. У нас ви знайдете настільний канцелярський калькулятор на будь-який смак від відомого і авторитетного бренду OPTIMA. Вони бувають різних розмірів, стилів і квітів.


< ;/p>

Калькулятори дозволяють бухгалтерам, інженерам, архітекторам та іншим професіоналам, які оперують цифрами, працювати більш точно і продуктивно. Каталог Officea4 пропонує широкий спектр продуктів для розрахунків будь-якого роду.

Калькулятор для роботи

Базові калькулятори - це найпростіший інструмент, придатний для малих і середніх розрахунків. У нас ви можете калькулятори купити для співробітників, яким потрібно тільки вміти складати, віднімати, множити і ділити.


Наукові калькулятори потрібні для вирішення більш складних наукових, інженерних та математичних задач, що вимагають логарифмів, функцій синуса, косинуса і тангенса, а також наукових позначень.


Калькулятор бухгалтерський є найбільш просунутим і використовується для складних інженерних, фінансових і статистичних розрахунків. Такі моделі обчислюють суми, податки, відсотки та інші цифри.


Калькулятори мають спеціальні функції для розрахунку площі, обсягу, маси на одиницю об'єму і вимог до матеріалу, щоб забезпечити облік усіх витрат, і правильне кількість придбаного матеріалу.

Що шукати в калькуляторі?

Від простого додавання і віднімання до складних рівнянь і графіків, калькулятори є обов'язковими для багатьох студентів і фахівців. Вони сильно розрізняються за формою, стилю і функцій, тому важливо пам'ятати, для чого ви його будете використовувати.


Сучасні портативні моделі на батарейках використовуються з 1970-х років, і є звичайним явищем в будь-якій бухгалтерській чи фінансовій сфері. Вони варіюються від базових до повнофункціональних продуктів.


Особливості для розгляду включають в себе:

    < ;li dir ="ltr"style ="list-style-type: disc;font-size: 13.999999999999998pt;font-family: 'Noto Sans Symbols', sans-serif;color: # 000000;background-color: transparent;font-weight: 400;font-style: normal;font-variant: normal;text-decoration: none;vertical-align: baseline;white-space: pre;">

    кількість цифр, що відображаються по горизонталі, зазвичай від 8 до 12;

  • розміри пристрою;< ;/p>

  • джерело живлення;< ;/p>

  • підсвічування дисплея.< ;/p>


< ;p dir ="ltr"style ="line-height: 1.295;margin-top: 0pt;margin-bottom: 8pt;">Головне, що потрібно враховувати при виборі калькулятора - це відмінність видів, кожен з яких має певну мету.


Розмір - це ще один фактор, який необхідно враховувати, оскільки сьогодні портативні калькулятори оснащені сонячними батареями. Їх можна заховати в свою сумку або гаманець, щоб вирішити щось на ходу.


Моделі, що вимагають живлення від мережі змінного струму, що не розряджаються, а калькулятори набатарейкахзабезпечують більшу мобільність. Акумуляторні і сонячні моделі пропонують найкраще з обох груп. Дисплеї з підсвічуванням полегшують перегляд екранів в різних умовах.


Ми тут, щоб допомогти вам знайти підходящу модель для вашого бізнесу. Для початку слід замовити калькулятор, який задовольнить ваші потреби. А ми доставляємо посилку в будь-який куточок України.
Калькулятор настільний Optima 12 розрядів, водонепроникний, розмір 156*103*38 мм O75532
У 12-значному калькуляторі Optima з гумовими кнопками і подвійним живленням (літієва і сонячна батареї) передбачені автоматичні константи, 3-клавішна пам'ять і великий РК-дисплей. Настільний калькулятор забезпечує оптимальний обчислювальний ресурс для школи, будинку або офісу. Розміри 156x103x38 мм. Основні функції:додавання (+)віднімання (-)множення (х)поділвідсотки (%)корінь квадратнийрегістр пам'яті (M +, М -; MR; MRC)зміна знака (+ / -)усунення всіх даних з дисплея і пам'яті (АС) усунення останнього введеного числа (С / РЄ)...
Цена 205.00 грн
Калькулятор настільний Optima, 16 розрядів, розмір 200-154-36 мм O75517
Бухгалтерський калькулятор торгової марки Optima, з великими і зручними пластиковими клавішами, більшого розміру, прекрасно підійде для роботи не тільки бухгалтерам, а й співробітникам офісу, касирам а також студентам і продавцям. З цим калькулятором можна не хвилюватися за помилково набрану цифру, або за неправильну арифметичну дію. Завдяки великому дисплею все значення добре видно. Тепер будь-які арифметичні дії виконувати буде легше, комфортніше і зручніше. Не містить шкідливих і токсичних речовин. Повністю безпечний при використанні за призначенням. Відповідає всім санітарно-епідеміологічним нормам. Має не тільки стандартні, але й додаткові функції. До стандартних відносяться такі як:Додавання,Віднімання,Множення,Ділення,Робота з відсотками,Корінь квадратний,Регістр пам'яті,Заміна знака (+/-),Видалення всіх даних з дисплея і з пам'яті,Видалення останнього введеного числа. Додаткові функції:Перемикач режимів округлення чисел,Перемикач кількості знаків після коми,Видалення останньої введеної цифри,Розрахунок вартості товару на основі собівартості та відсотка прибутку,Розрахунок податків,Швидкий набір нулів (00, 000),Додатковий регістр пам'яті. Характеристики:Розрядність дисплея: 16,Живлення: літієва + сонячна батарея,Тип літієвої батареї: AG13 / LR44 / 357Матеріал корпусу: пластик,Матеріал клавіш: пластик,Розмір: 200*154*мм, Вага: 218 г....
Цена 255.02 грн
Калькулятор настільний Optima 8 розрядний, розмір 134 * 107 * 34 мм
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions * / table.MsoNormalTable {Mso-style-name: "Звичайна таблиця " ;; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-parent: "" ;; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 10.0pt; font-family: "Times New Roman " ;; mso-ansi-language: # 0400; mso-fareast-language: # 0400; mso-bidi-language: # 0400;} ≪! [Endif] -> 8-розрядний калькулятор Optima є настільним варіантом. Він має невеликі габарити   134 × 107 × 34 мм. на металево-пластиковому корпусі знаходяться всі необхідні клавіші і екран. він зручний при постійному застосуванні. Його використовують менеджери, студенти та продавці в магазинах. У калькуляторі є всі стандартні функції.   Живлення здійснюється через літієвий батарею. ...
Калькулятор настільний Optima, 10 розрядів, розмір 137*103*32 мм O75507
Настільний електронний калькулятор від торгової марки Optima невеликого розміру, він компактний і зручний у щоденному використанні. Прекрасно підійде для роботи продавцям, студентам і офісним співробітникам. Калькулятор забезпечений подвійним джерелом живлення. Виготовлений без використання шкідливих і токсичних речовин. Повністю безпечний при використанні за призначенням. Відповідає всім санітарно-епідеміологічним нормам.Має стандартний набір функцій, таких як:Додавання,Віднімання,Множення,Ділення,Робота з відсотками,корінь квадратний,Регістр пам'яті,Зміни знака (+/-),Видалення всіх даних з дисплея та з пам'яті,Видалення останнього введеного числа....
Калькулятор настільний Optima, 12 розрядів, розмір 170 * 122 * 32 мм
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions * / table.MsoNormalTable {Mso-style-name: "Звичайна таблиця " ;; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-parent: "" ;; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 10.0pt; font-family: "Times New Roman " ;; mso-ansi-language: # 0400; mso-fareast-language: # 0400; mso-bidi-language: # 0400;} ≪! [Endif] -> Зручний і простий в користуванні настільний калькулятор від Optima. його розміри складають 170 × 122 × 32 мм. Виріб створюється з міцного пластику. калькулятор надійний в застосуванні. Він підійде для стаціонарного користування за рахунок великих розмірів. Він виконує велику кількість функцій. За рахунок збільшеного екрану, цифри видаються великі і їх добре видно. ...
Калькулятор настільний Optima, 12 розрядів, розмір 203 * 158 * 30.5 мм
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions * / table.MsoNormalTable {Mso-style-name: "Звичайна таблиця " ;; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-parent: "" ;; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 10.0pt; font-family: "Times New Roman " ;; mso-ansi-language: # 0400; mso-fareast-language: # 0400; mso-bidi-language: # 0400;} ≪! [Endif] -> дванадцятирозрядний калькулятор від Optima може стати справжнім помічником при складних підрахунках. Його використовують менеджери, продавці, бухгалтери та інші фахівці. він працює від сонячної і літієвої батареї.   На дисплеї великого розміру видно все цифри. Корпус і кнопки зроблені з міцного пластику. Модель відноситься до настільних. Вона зручна в роботі, так як оснащена рядом основних і додаткових функцій. ...
Калькулятор настільний Optima, 12 розрядів, розмір 230 * 165 * 45 мм
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions * / table.MsoNormalTable {Mso-style-name: "Звичайна таблиця " ;; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-parent: "" ;; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 10.0pt; font-family: "Times New Roman " ;; mso-ansi-language: # 0400; mso-fareast-language: # 0400; mso-bidi-language: # 0400;} ≪! [Endif] -> Великий дванадцятирозрядний калькулятор від Optima підійде для будь-якої роботи і навчання. він має спеціальний нахилений екран. Корпус делан з міцного пластику. Функціонує   пристрій від сонячної і літієвої батареї. За рахунок своїх розмірів калькулятор найчастіше використовується як стаціонарний. У ньому є всі необхідні і додаткові функції. ...
Калькулятор настільний Optima, 12 розрядний, водонепроникний, розмір 171 * 120 * 36 мм
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions * / table.MsoNormalTable {Mso-style-name: "Звичайна таблиця " ;; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-parent: "" ;; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 10.0pt; font-family: "Times New Roman " ;; mso-ansi-language: # 0400; mso-fareast-language: # 0400; mso-bidi-language: # 0400;} ≪! [Endif] -> Настільний калькулятор на 12 розрядів Optima відрізняється водонепроникним корпусом. він може працювати при будь-яких умовах. Спеціальна конструкція виключає пропускання пилу, сміття та рідини. Модель завжди видає тільки правильний результат. Калькулятор виконує велику кількість функцій. Корпус зроблений з спеціального пластика, а кнопки - з гуми. Працює від літієвої і сонячної батареї. ...
Калькулятор настільний Optima, 12 розрядний, розмір 174 * 108 * 27 мм
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions * / table.MsoNormalTable {Mso-style-name: "Звичайна таблиця " ;; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-parent: "" ;; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 10.0pt; font-family: "Times New Roman " ;; mso-ansi-language: # 0400; mso-fareast-language: # 0400; mso-bidi-language: # 0400;} ≪! [Endif] -> Калькулятор настільного типу від "Optima "є 12-розрядним. Він має великі розміри, збільшений екран і клавіші. Пластиковий корпус має спеціальний механізм нахилу, який дозволяє регулювати потрібний кут для зручної роботи. У ньому є стандартний набір функцій. Його можуть використовувати менеджери, студенти, продавці, касири та інші працівники. ...
Калькулятор настільний бухгалтерський Optima
Високоякісний калькулятор Optima - прекрасний помічник бухгалтера. Він виконаний в стильному корпусі з пластику чорного кольору   з рідкокристалічним дисплеєм   на 12 символів і зручною клавіатурою, яка оснащена кнопкою, яка видає два нуля одноразовим натисканням. В   калькуляторі передбачено самий часто використовуваний набір операцій: відсотки корінь квадратний пам'ять на проміжний результат Калькулятор самостійно вимикається після тривалого часу бездіяльності. Характеристики: Виробник -   Optima Країна виробник - Україна Розрядність дисплея - 12 Харчування - літієва + сонячна батареї Типорозмір батарейки -   AG13 /LR44 /357 Матеріал корпусу - пластик Матеріал кнопок - пластик Розмір -   200 * 154 * 36 ...
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)