" />

Клейкі закладки

Клейкі закладки

Зручний інструмент для виділення, фіксування, структурування інформації


Паперові закладки - це маленькі смужки з кольорового паперу високої щільності, що мають клейкий шар з одного боку. Клейкий шар розподілений не по всій поверхні, а лише на 1/3 для більш комфортного використання. Закладки даного типу - це універсальний, зручний інструмент для виділення необхідної інформації.

Кольорові наклейки можна використовувати в книгах, блокнотах, зошитах, журналах - для організації робочого, навчального процесу. На закладці легко зробити позначку, а потім, завдяки легкій текстурі клею, переставити її або зовсім прибрати, не пошкодивши папір і не залишивши ніяких слідів на поверхні.


Виробники випускають клейкі закладки різні за розміром, тому можна підібрати найбільш підходящі саме для ваших потреб. У наборах представлені закладки декількох квітів.


Універсальність, практичність і творчий підхід до повсякденних справ


Сьогодні паперові наклейки міцно увійшли в повсякденне шкільну, університетську, офісне життя. Їх використовують:

  • щоб залишити збоку панелі комп'ютера нагадування про важливу дату, подію, зустрічі або зафіксувати номер телефону, за яким потрібно зателефонувати;
  • < ;span style ="font-family: docs-Calibri;font-size: 15px;white-space: pre-wrap;">при читанні книг, щоб позначити важливий поворот сюжету, вподобану цитату або зафіксувати місце, де закінчили читати;&Amp;lt;/li>&Amp;lt;li style ="">для відміток початку нової лекції або важливих тем в конспекті при підготовці до семінару, заліку, іспиту;
  • щоб структурувати документи, завдання, інформацію, використовуючи стікери різних кольорів.

Яскраві кольорові закладки зроблять процес навчання і роботи цікавіше, приємніше, дозволяючи внести нотку творчості в повсякденність. Кольорові наклейки допоможуть зафіксувати, виділити важливу інформацію, створити замітки або нагадування про якомусь подію, зустрічі, датою, налагодити стосунки вчасно, і з легкістю відклеяться від поверхні, коли інформація вже не буде актуальна.

Краща ціна на якісні канцелярські товари в компанії"Офіс А4"


Інтернет-магазин компанії"Офіс А4"пропонує великий вибір клейких закладок з паперу, пластику. У каталозі компанії представлені товари брендів Buromax, Donau, Economix. Ви знайдете набори, до складу закладок чотирьох, п'яти, восьми різних кольорів. Можете вибрати стікери яскравих або ж приглушених відтінків, в залежності від ваших смакових уподобань.

Клейкі кольорові закладки, представлені в інтернет-магазині, виготовлені з високоякісних матеріалів, наклейки універсальні і легкі у використанні, доступні за ціною. Компанія"Офіс А4"забезпечить доставку канцелярських товарів по всій території України, достатньо лише оформити замовлення на офіційному сайті. Зробіть виконання повсякденних завдань легше, яскравіше і приємніше, використовуючи кольорові клейкі закладки!
Закладки паперові 45х15 мм, 5х30 листів, асорті, неон
Клейкі паперові закладки від торгового бренду BUROMAX - кращий спосіб зберегти і швидко скористатися потрібною інформацією. Вони мають клейку смужку, яка надійно фіксує закладку і не пошкоджує поверхню після використання. Колірна палітра з 5 варіантів дозволяє створити кольорову сортування матеріалу, що дуже зручно при великому обсязі інформації. ...
Цена 5.70 грн
Закладки паперові 50х20 мм, 4х30 листів, асорті, неон
Якісні паперові закладки з клейким шаром від торгової марки BUROMAX широко використовуються в процесі навчання, роботи і просто в побуті. Компактні листочки 50х20 мм легко розташовуються усередині книжки або щоденника і дозволять швидко знайти потрібну інформацію. Яскрава неонова забарвлення дозволить сортування матеріалу за кольорами, а клейкий шар не пошкоджує поверхню після відклеювання закладки.   ...
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)