Хіти продажів
Новинки
Новини
Один з кращих способів добитися успіху в 8 класі - мати під рукою повний набір канцелярії для підлітків. Ви не тільки будете готові практично до кожного завдання, але і уникнете витратних за часом пої..
Ми рекомендуємо шкільне приладдя для дітей, в тому числі учнів початкової школи і для підлітків. Деякі канцтовари для школи необхідно мати з року в рік, незалежно від того, в якому класі навчатиметься..
Ваша дитина вперше піде в школу? Вересень повільно наближається, і якщо ви не хочете перевантажувати свій сімейний бюджет, пора відвідати магазин шкільного приладдя Officea4 і придбати все необхідне д..
При друку в офісі потрібно подумати, для чого ви застосовуєте офісний папір. Використовуйте стандартні типи і розміри паперу, які ідеально підходять для повсякденного користування, для внутрішніх доку..
Вибір правильного стрижня для ручки важливий, але іноді буває важко зрозуміти, який з них підходить. Деякі компанії випускають певні розміри і моделі, що йдуть для їх ручок, інші виробляють стандартні..

Про магазин

Наша компанія представлена ​​на ринку канцтоварів Києва вже протягом 12 років. З 2004 року ми розширили бізнес і тепер відомі, як компанія "Бізнес формат". Фірма займається комплексним постачанням організацій всім необхідним для безперебійної роботи сучасних офісів, а також оптовою та роздрібною торгівлею канцтоварами і товарами для офісу.

Відгуки наших клієнтів
Сергей / 20.06.2020
Прекрасная продукция у этой компании по не очень дорогой цене! Отличное, вежливое обслуживание при приёме заказа по телефону! Быстрая доставка товара! Я очень доволен. Рекомендую всем покупать у этой ..
Дар‘я / 03.06.2020
Товар отличный,кроме кистей для рисования фирмы cool for school они очень обсыпаются!..
Светлана / 24.01.2020
Хороший интернет- магазин, все прислали наложенным платежем, все вовремя. Вежливый персонал. Спасибо...
Татьяна / 13.11.2019
Спасибо Вам за вашу работу! Перезвонили быстро, отправили вовремя, товар хорошего качества) ..
Татьяна / 24.10.2019
Заказывали цветную бумагу остались очень довольны.Быстрое и вежливое обслуживание.Будем ещё заказывать.Спасибо...
Ольга / 18.10.2019
Чудова фірма. Обслуговування на висоті. Все швидко і якісно. Рекомендую..
Интересные статьи по теме Магазин канцтоваров для дома и офиса:
Як вибрати Канцтовари для школяра?
Які канцтовари купити дитині в 1 клас?
Які канцтовари купити студенту?
Які канцтовари потрібні в 7 клас?