Хіти продажів
Новинки
Новини
Вибір правильного стрижня для ручки важливий, але іноді буває важко зрозуміти, який з них підходить. Деякі компанії випускають певні розміри і моделі, що йдуть для їх ручок, інші виробляють стандартні..
Кажуть, перо сильніше меча; і з таким величезним асортиментом ручок, олівців та маркерів, доступних сьогодні в Officea4, вибір відповідних може виявитися складним завданням. Якою б не була причина, на..
Правильні канцелярські товари необхідні для повсякденної роботи вашого бізнесу. Основні канцтовари для офісу, такі як ручки, олівці, папір, калькулятори, а також інші офісні приналежності та витратні ..
При виборі копіювального паперу важливо враховувати її тип і вага. Обидва критерії будуть відігравати велику роль в оформленні кінцевого результату. Правильна офісний папір може допомогти створити цю ..
Цифровий зв'язок може бути центром життя багатьох людей, але як і раніше є багато причин для відправки повідомлень поштою. Офіційні запрошення на особливі заходи та ділове спілкування - це лише деякі ..

Про магазин

Наша компанія представлена ​​на ринку канцтоварів Києва вже протягом 12 років. З 2004 року ми розширили бізнес і тепер відомі, як компанія "Бізнес формат". Фірма займається комплексним постачанням організацій всім необхідним для безперебійної роботи сучасних офісів, а також оптовою та роздрібною торгівлею канцтоварами і товарами для офісу.

Відгуки наших клієнтів
Сергей / 20.06.2020
Прекрасная продукция у этой компании по не очень дорогой цене! Отличное, вежливое обслуживание при приёме заказа по телефону! Быстрая доставка товара! Я очень доволен. Рекомендую всем покупать у этой ..
Дар‘я / 03.06.2020
Товар отличный,кроме кистей для рисования фирмы cool for school они очень обсыпаются!..
Светлана / 24.01.2020
Хороший интернет- магазин, все прислали наложенным платежем, все вовремя. Вежливый персонал. Спасибо...
Татьяна / 13.11.2019
Спасибо Вам за вашу работу! Перезвонили быстро, отправили вовремя, товар хорошего качества) ..
Татьяна / 24.10.2019
Заказывали цветную бумагу остались очень довольны.Быстрое и вежливое обслуживание.Будем ещё заказывать.Спасибо...
Ольга / 18.10.2019
Чудова фірма. Обслуговування на висоті. Все швидко і якісно. Рекомендую..
Интересные статьи по теме Магазин канцтоваров для дома и офиса:
Як вибрати Канцтовари для школяра?
Які канцтовари купити дитині в 1 клас?
Які канцтовари купити студенту?
Які канцтовари потрібні в 7 клас?