Отзывы

Сергій / 13.09.2019
Замовляю в цієї компанії вже майже рік паперову продукцію. Ціни помірні, а сервіс на висоті. Доставка завжди вчасно. Дуже рекомендую!!!
Ольга / 10.09.2019
Чудова фірма, приємне обслуговування, прекрасні ціни. Дякую!
Саша / 22.04.2019
Хороший сервис ..быстро всё....вежливые люди ..вовремя приходит хороший товар .... !!! всем доволен !!!
Наталия / 05.04.2019
Сотрудничаем не первый месяц,заказываем А4 и кассовую ленту!Все хорошего качества,быстрая и бесплатная доставка,работа сотрудников на высоте !
РЕКОМЕНДУЮ ЭТУ КОМПАНИЮ.
Константин / 28.03.2019
Хочу поблагодарить работников компании. Во первых товар по низким ценам. Во вторых быстрая работа сотрудников . Ну и грех не похвалить если люди знают свою работу. Зашел сделал заказ, отправили, получил.
Работают нормальные понимающие люди.
РЕКОМЕНДУЮ ЭТУ КОМПАНИЮ.
Сергей / 24.03.2019
Заказывали 5 ящиков бумаги, доставили на следующий день, предварительно позвонив и согласовав время, доставка бесплатно, подняли в офис на 6 этаж так же бесплатно. Цены ниже конкурентов. Будем заказывать еще, уж чего чего, а бумаги у нас уходит пачка в день легко. Рекомендую.
Ирина / 22.03.2019
Первый раз заказала конверты,пришло быстро,все хорошо.Будем пользоваться еще.Цены приятные!Спасибо
Елена / 19.03.2019
Первый раз заказала канцтовары. Привезли быстро. Спасибо. Буду пользоваться и далее.
маша / 28.05.2018
Рік назад в нашому офісі всі канцтовари, починаючи від простого олівця і закінчуючи настінними дошками для запису, були від Еrich krause, відомого російського виробника. Канцтовари були настільки високої якості, що "зносу" їм не було. Особисто я працюю у відділі бухгалтерії, вона здається найбільше споживає канцтоварів. Олівцями Савана користуюся до тепер - це олівці з оригінальним оформленням, розфарбовані "під окрас африканських тварин". Маркери ми не часто використовуємо, але от вже два роки їм, а ми їх ще жодного разу не "заправляли". В компанії Еrich krause дуже великий асортимент канцтоварів: папір різного типу і призначення, папки для документів, калькулятори, файли, записники, дрібні офісні товари ( ручки, олівці, клей, ножиці, дироколи, коректори та інше), настільні набори для канцтоварів, настінні дошки для запису та багато іншого. Товар постійно замовляли на сайті, з нами зв'язувався їх менеджер, канцтовари завжди прибували в повному обсягу і без затримок прямо в офіс. В зв'язку з ситуацією, що склалася в Україні, змушені були дещо скоротити свої витрати, в тому числі і на канцтоврах, тому знайшли дещо дешевший аналог канцтоварів від вітчизняного виробника.
Марина / 28.05.2018
Часто заказываю бумагу и всякие мелочи для офиса, радует бесплатная доставка по городу, а еще очень большой ассортимент и можно все заказать в одном месте, что очень удобно.
Показано с 1 по 10 из 11 (всего 2 страниц)